כשמדובר בתיקון ניאגרה סמויה מדובר בתכלת המים

חברת תכלת המים מובילה את תחום הניאגרות, מיכלי הדחה סמויים ואינטרפוצים ושמה לעצמה מטרות ברורות – לחדש, להוביל ולהביא משב רוח מרענן לתחום. החברה הוקמה בשנת 2013 על ידי דרור בן מויאל, המביא עמו ניסיון של למעלה מעשור בתחום, ומאמין כי שירות טוב מתחיל בכימיה טובה, שקיפות מול הלקוח וגימור מושלם.

החברה מעניקה כיום מגוון שירותים בתחום הניאגרות ומיכלים סמויים כגון תיקון והתקנה בבית הלקוח, כמו גם מספקת מגוון חלקי חילוף ואביזרים משלימים של המותגים הגדולים בעולם. החברה הנה מוסמכת מטעם יבואנים ומותגים לבצע תיקנים מורכבים ועובדיה עוברים מפעם לפעם הסמכות והדרכות מקצועיות בארץ ובעולם.

בחלוף השנים החברה ביצעה מגוון פרויקטים מורכבים וטיפלה בתקלות מורכבות על ידי מתן פתרונות יצירתיים עבור בתי יוקרה, חברות קבלניות, משרדים, גופים ציבורים ומוסדות. החברה פונה לסקטור הפרטי והעסקי כאחד ומספקת שירות אישי ומקצועי עבור אדריכלים, מעצבי פנים ויזמים, במטרה לאפשר להם להכניס לחללים חדשנות בלתי מתפשרת ברמת גימור גבוהה מהסטנדרט.

צוות החברה מונה קשת בעלי מקצוע מיומנים בתחומם אשר זמינים להעניק שירות אישי לכל לקוח, החל מתיקון ניאגרות סמויות ללא שבירת קירות, דרך התקנת ניאגרות ואסלות של מותגי על וכלה ביבוא אביזרים והתקנתם ברמת גימור מושלמת. כל זאת נעשה בליווי אישי ומקצועי על ידי צוות החברה, במטרה להקנות לכל לקוח את האינטימיות המתבקשת וכמובן נוחות בשגרת היום-יום.

מחפשים מקצוען מיכל הדחה סמוי? ניאגרה סמויה? חייגו 03-6033769,נייד 050-6555003

jacob shabtai
jacob shabtai
18:09 06 Feb 17
יצרתי קשר עם דרור עם הופעת נזילת מים ותפקוד לקוי של הניאגרה הסמויה תוך מספר שעות הנזילה טופלה בצורה משביעת רצון כמו כן תוך בדיקת המערכת התגלה חוסר במכסה פנימי שגרם לניאגרה לתפקד בצורה לא תקינה. החלק הוזמן והותקן למחרת. דרור התגלה כאיש מקצוע אמין ומקצועי שנתן מענה לבעיה תוך מספר שעות תודה דרור
דנה מדינה
דנה מדינה
11:26 09 Jan 17
הזמנו את דרור לתקן אסלה סמויה אחרי שמס' אינסטלטורים ניסו לתקן אותה ללא הצלחה מאחר והדגם אינו נפוץ. כבר בטלפון היה ברור שמדובר במקצוען. הוא הגיע בדיוק בזמן, הביא את כל החלקים ותימחר מראש בצורה מסודרת ומפורטת כך שלא יהיו הפתעות. אחרי התיקון הוא נתן אחריות בכתב על התיקון והחלקים. איש מקצוע מסודר, מאורגן ומקצועי. ממליצה בחום!
קרן כהן
קרן כהן
17:07 04 Jan 17
הגעתי לטלפון של דרור במקרה דרך האינטרנט וענה לי בחור נחמד שמאוד רצה לעזור לי. כבר באותו היום הגיע לבדוק את בעיית הנזילה שהיתה לנו באסלה הסמויה ותיקן לנו אותה. ממליצה בחום... בחור נחמד, שירות מצויין ומחיר הוגן
EROTIKO GREEK
EROTIKO GREEK
23:03 13 Mar 17
בעקבות קלקול של מדיח אסלה סמוי התקשרתי לדרור ותוך כמה שעות הגיע מחולון ופתר את הבעיה לשביעות רצוננו. שירות מעולה ומהיר ואיש אדיב ביותר.
Albina Isakov
Albina Isakov
18:41 04 Jan 17
קיבלתי שירות מיידי ומצויין. בהצלחה בהמשך!
אלישע פיקאר
אלישע פיקאר
06:41 17 Nov 17
עוד באותו יום שהתקשרתי הגיע אלי טכנאי אדיב מאוד שפתר לי את הבעיה בצ'יק. כיף לגלות מדי פעם בעל מקצוע שיודע לתת שירות כמו שצריך ובלי לקרוע את הכיס. ממליץ בחום!
lea gilboa
lea gilboa
10:49 27 Nov 17
פעם ראשונה שפגשתי איש מקצוע כל כך אמין ומקצועי. הוא קבע מראש את המחיר. עמד בלוח זמנים סביר. עבד באופן מקצועי ושיתף אותי במהלך העבודה וגם צורת התשלום נעשתה באופן מסודר ומקצועי. מאוד ממליצה. לאה
See All Reviews